Ex Yu Gaming Comunitiy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ex Yu Gaming Comunitiy


 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pravila Servera !

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gold
Super moderator
Super moderator



Broj postova : 5
Reputacije : 224
Join date : 07.07.2011
Age : 28
Lokacija : Jurovec

Pravila Servera ! Empty
PostajNaslov: Pravila Servera !   Pravila Servera ! Icon_minitimened srp 10, 2011 10:05 pm

ROLEPLAY

RolePlay(RP) je je simulacija stvarnoga zivota!
ponasate kao sto se ponasate u stvarnom zivotu

Primjeri:

Netko vam uperi pistolj u Glavu,vi krenete trcat i bjezat od njega, dali je to RP?
Ne to nije RP zato sto u RL sigurno nebi poceli trcat nego bih radili sto vam se kaze!
Primjer[DOBAR]:Idete ulicom i odjednom dode osoba i zaprijeti tako da vam stavi pistolj na glavu i nareduje vam,Vi SLUSATE svaku njegovu naredbu
Primjer[LOS]:Idete ulicom i odjednom dode osoba i zaprijeti tako da vam stavi pistolj na glavu i nareduje vam,Vi pocnete trcati,To u RL NIJE moguce!



METAGAMING

METAGAMING Je mijesanje IC(T) i OOC(/b) chata
Sto je OOC a sto IC?
OOC je Out OF Character tj Sve NE Vezano za igricu,npr RL problemi,RL izlasci itd i SMIJE se pisati iskljucivo na /B,/SMS i /CALL...
IC je In Character tj Sve VEZANO za Igricu,Npr "idemo do Burga"Burg je javno mjesto u IGRICI,.



REVENGE KILL

Revenge Kill(RK) je Ubojstvo iz osvete

Primjer: Ubijete jednog cojveka , i on se vraca pomocu necega , npr. /find da vas pronade ili neceg drugog primjera do vas i ubija vas ... Dok ubijete covjeka , on je mrtav i gubi pamcenje , "Novi" covjek , i potom se nemoze se vratiti da vas ubije !



SPAWN KILL

Spawn Kill je Ubojstvo na mjestu spawna!

Spawn igraca moze biti u kuci ili u organizaciji
Spawn igraca moze biti u kuci ili u njegovoj bazi
dakle nije bitno da li se igrac spawna u kuci ili u organizaciji, ako ga ubijete vise puta na mjestu gdje se spawna bit cete kaznjeni


Primjer[DOBAR]:Clan ste neke ORG/BANDE ili ste civil,Nevazno,idete negdije na neciji spawn sa namjerom da ubijete osobu ,osoba se spawna a vi sacekate da ode nekih cca 30 metara od spawna
i pocnete ga rokat,ako ste ga ubili jednom nemate razloga da ga odmah opet ubijete,
osim ako ona pocini RK onda se branite!
Primjer[LOS]:Clan ste neke ORG/BANDE ili ste civil,Nevazno,idete negdije na neciji spawn sa namijerom da ubijete osobu ,osoba se spawna,a vi odmah resetate po njemu,KAZNJIVO!!



DEATHMACH

DeathMach je Ubijanje bez razloga.
Znači dodes na ulicu i ubijas sve ljude koji se nalaze na ulici bez ikakvog razloga ... To je JAkO kaznjivo !

1:Ja sam clan bande i idem ubit protivnika neke druge bande dali je to kaznjivo?
3:Nije zato sto ste PROTIVNICKE bande i medusobno ratujete
1:Ja sam civil i idem ubijat sve sto vidim dali je to kaznjivo tj dali je to DM?
2:To je kaznjivo jel nemas razlog za ubijanjem,jednostavno ubijas iz zabave!
Primjer[DOBAR]:Vi ste civil,Napdane vas osoba X,vi ubijete osobu X,to je slucaj samoobrane i niste pocinili DM
Primjer[LOS]:Vi ste civil,idete ulicom,vidite nekoga kako mirno hoda/trci ulicom,izvadite oruzje i pocnete resetat po toj osobi,KAZNJIVO!!!


BUNNY HOP

Bunny Hop je skakanje 2 ili vise puta+trcanje,ili skakanje sa biciklom.
Ako vas netko hvata ili puca po vama zabranjeno je trcati i skakati da bi mu pobjegli !!!


POWERGAMING

PowerGaming - radnje koje nisu realne ili su nemoguce,Isto tako i prisiljavanje osobe X na radnju koju nezeli!
A:Ja dodem stanem na beton i napisem /me kopa rupu dali je to PG?
B:Je, ima 2 razloga,1:Neznate hocete li uspijeti iskopati rupu trebali ste napisati /me pokusava iskopati rupu,2:1 ste trebali /me uzima busilicu za beton,/me pokusava iskopati rupu



DRIVE BY

Drive By je Ubijanje tako da sa vozilom pregazite osobu X,Pucete sa mijesta vozaca na osobu X,Ili je ubijate sa Elisom od helihoptera

Primjer[DOBAR]:Clan ste neke ORG/BANDE ili ste civil,nevazno Osoba X vas pocne pucati vi se nalazite u autu,imate SMG ili vam MP5,ali necete stisnuti "Q" ili "E" i poceti pucat nego cete izaci iz auta sakrit se iza auta i pocet se braniti
Primjer[LOS]:Clan ste neke ORG/BANDE ili ste civil,nevazno Osoba X vas pocne pucati vi se nalazite u autu,imate SMG ili vam MP5, stisnuti cete "Q" ili "E" i poceti pucat,to je KAZNJIVO!




[Vrh] Go down
Hernandez
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Broj postova : 37
Reputacije : 1000
Join date : 05.07.2011
Age : 27
Lokacija : Peklenica

Pravila Servera ! Empty
PostajNaslov: Re: Pravila Servera !   Pravila Servera ! Icon_minitimepon srp 11, 2011 11:14 am

Bump!!!
[Vrh] Go down
https://ex-yu.forumcroatian.com
 
Pravila Servera !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pravila S.W.A.T -a
» Pravila postanja!
» Cijenik,pravila i komande

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ex Yu Gaming Comunitiy :: Ex-Yu Gaming Comunity RolePlay|IP server:178.63.80.210:7892 :: Pravila RPG servera-
Forum(o)Bir: