Ex Yu Gaming Comunitiy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ex Yu Gaming Comunitiy


 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vinko_Kraljevic zahtjev za unban

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
kaso
RPG Admin



Broj postova : 45
Reputacije : 71
Join date : 19.08.2011
Age : 31
Lokacija : Zupanja/Hrvatska

Vinko_Kraljevic zahtjev za unban Empty
PostajNaslov: Vinko_Kraljevic zahtjev za unban   Vinko_Kraljevic zahtjev za unban Icon_minitimepet kol 19, 2011 7:34 pm

Vase ime na serveru: Vinko_Kraljevic
Razlog zasto ste banani(razlog admina ne vas razlog): Citer
Slika bana: Vinko_Kraljevic zahtjev za unban 23jr5fl
Vasa IP adresa: mjenja se
Zasto zelite unban: pa zato sto sam dobio ban bzv lol,,,kaze da sam citer i da imam speed hack...
doveo sam 2 igraca vec i jos cu 1 dovest,,danas dobio gsa,,,doveo prijatelja na server i odem relog vratim se izadjem iz kuce i upisem /goto da odem do frenda da mu pokazem di moze auto kupit..cim sam se porto odma ban,,da napomenem da je bio problem vec kad mi je head admin poslo novca da je anticheat izbacivo da stvaram pare a nisam ih stvaro nego mi coek poslo pare...greska je sto posto Beno me nece ni da saslusa,,, sto je najace nisam ni vozio motor a dobio ban zbog speed hacka lol...sjeo upiso /goto i cim sam se porto odma ban...admin me je recon i vjerovatno to portanje je mislio da je speed hack...
[Vrh] Go down
Toni_Kilic
Ex-Yu Pocetnik



Broj postova : 6
Reputacije : 8
Join date : 19.08.2011

Vinko_Kraljevic zahtjev za unban Empty
PostajNaslov: Re: Vinko_Kraljevic zahtjev za unban   Vinko_Kraljevic zahtjev za unban Icon_minitimepet kol 19, 2011 10:28 pm

kaso je napisao/la:
Vase ime na serveru: Vinko_Kraljevic
Razlog zasto ste banani(razlog admina ne vas razlog): Citer
Slika bana: Vinko_Kraljevic zahtjev za unban 23jr5fl
Vasa IP adresa: mjenja se
Zasto zelite unban: pa zato sto sam dobio ban bzv lol,,,kaze da sam citer i da imam speed hack...
doveo sam 2 igraca vec i jos cu 1 dovest,,danas dobio gsa,,,doveo prijatelja na server i odem relog vratim se izadjem iz kuce i upisem /goto da odem do frenda da mu pokazem di moze auto kupit..cim sam se porto odma ban,,da napomenem da je bio problem vec kad mi je head admin poslo novca da je anticheat izbacivo da stvaram pare a nisam ih stvaro nego mi coek poslo pare...greska je sto posto Beno me nece ni da saslusa,,, sto je najace nisam ni vozio motor a dobio ban zbog speed hacka lol...sjeo upiso /goto i cim sam se porto odma ban...admin me je recon i vjerovatno to portanje je mislio da je speed hack...

dao bi ti unban ali jbg nije napravljen unban
bounce
[Vrh] Go down
kaso
RPG Admin



Broj postova : 45
Reputacije : 71
Join date : 19.08.2011
Age : 31
Lokacija : Zupanja/Hrvatska

Vinko_Kraljevic zahtjev za unban Empty
PostajNaslov: eee   Vinko_Kraljevic zahtjev za unban Icon_minitimepet kol 19, 2011 10:58 pm

Ma ak nemos dat unban onda mi bar vratite /statse i gs
necu da se svadjam sa nikim dobar je i beno al me bano bzv
ak sam ga uvrjedio ispricavam se
svidja mi se srv i ocu da pomognem da se razvije dovodit cu igrace i bit cu uporan
[Vrh] Go down
Beno
Administrator
Administrator



Broj postova : 17
Reputacije : 323
Join date : 06.07.2011

Vinko_Kraljevic zahtjev za unban Empty
PostajNaslov: Re: Vinko_Kraljevic zahtjev za unban   Vinko_Kraljevic zahtjev za unban Icon_minitimesub kol 20, 2011 1:02 pm

statsi ce ti biti vrace a za GS-a cu jos razmislit vidim dosta si aktvian mozda bude nes javi mi se IG da ti vratim statse! LOCK!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vinko_Kraljevic zahtjev za unban Empty
PostajNaslov: Re: Vinko_Kraljevic zahtjev za unban   Vinko_Kraljevic zahtjev za unban Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vinko_Kraljevic zahtjev za unban
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tema kako zatraziti zahtjev za unban!!
» Zahtjev za rad,CITAJTE SVI VAZNO!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ex Yu Gaming Comunitiy :: Ex-Yu Gaming Comunity RolePlay|IP server:178.63.80.210:7892 :: Zahtjev za unban-
Forum(o)Bir: